Kancelaria Transportowa LEGALTRANS powstała w wyniku rosnącego zapotrzebowania sektora transportowego na doświadczonych specjalistów z zakresu obsługi prawnej. Nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczeni praktycy oraz teoretycy prawa transportowego, którzy swoje umiejętności zdobywali dzięki wieloletniej obsłudze prawnej przedsiębiorstw sektora transportowego.
Nasza wieloletnia działalność w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, aktywne uczestnictwo w ogólnopolskich konferencjach branżowych, szereg postępowań sądowych zakończonych sukcesem, jak również skutecznie przeprowadzone restrukturyzacje przedsiębiorstw pozwalają stwierdzić, iż z pewnością na przestrzeni tych lat uplasowaliśmy się wśród najskuteczniejszych kancelarii prawnych specjalizujących się w obsłudze prawnej tej właśnie gałęzi prawa, o czym świadczoną chociażby referencje uzyskane od naszych wieloletnich Kontrahentów.
Specjalistyczna oraz zdobywana na przestrzeni wielu lat wiedza z zakresu problematyki transportu drogowego, to z pewnością jeden z naszych atutów przy wyborze profesjonalnego partnera w zakresie obsługi prawnej.
Dzięki doświadczeniu w obsłudze przedsiębiorstw transportowych, udało nam się wypracować szereg optymalnych rozwiązań prawnych, doskonale sprawdzających się w obecnym stanie prawnym oraz aktualnej sytuacji na rynku transportowym. Za pomocą specjalnie przygotowanej i dostosowanej palety usług prawnych oraz dzięki dużej elastycznością przy nawiązywaniu współpracy – jesteśmy w stanie pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa prawnego również Państwu.

Poniżej w skrócie kilka z naszych głównych specjalizacji:
  • Przekształcenia, podziały, fuzje przedsiębiorstw transportowych
  • Obsługa prawna w zakresie tematyki związanej z prawem przewozowym, konwencją CMR, reklamacjami na gruncie tychże aktów prawnych
  • Dochodzenie odszkodowań z tytułu szkód w przewożonym towarze czy kolizji komunikacyjnych
  • Zastępstwo procesowe w sprawach z tytułu roszczeń pracowniczych
  • Szkolenia dedykowane dla przedsiębiorców, spedycji, kadr oraz kierowców
  • Wykonywanie ewidencji czasu pracy wraz z wyliczeniem płacy minimalnej milog/loi macron, jak również udzielanie przedstawicielstwa zagranicznego
  • Stała Obsługa Prawna dla przedsiębiorstwa transportowego
  • Windykacja z tytułu usług transportowych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej
 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ.

Facebook