Kancelaria prawna Legaltrans

Kancelaria Transportowa LEGALTRANS to zespół doświadczonych praktyków oraz teoretyków prawa transportowego, którzy swoje umiejętności zdobywali dzięki wieloletniej i kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw sektora transportowego. Nasza kancelaria powstała w wyniku szybko rosnącego zapotrzebowania tej branży na specjalistów z zakresu obsługi prawnej. Klienci korzystający z naszych usług zyskują nie tylko profesjonalną i stałą opiekę oraz pomoc w kwestiach prawnych, ale także wsparcie w wielu innych obszarach związanych z efektywniejszym zarządzaniem przedsiębiorstwem transportowym.

Bogate doświadczenie w branży, specjalistyczna oraz ugruntowywana przez lata wiedza, a także wybitna znajomość sektora transportowego to niewątpliwie jedne z naszych największych atutów, które uplasowały nas wśród wiodących i godnych zaufania kancelarii, obsługujący największe przedsiębiorstwa transportowe i spedycyjne w kraju.

Najwyższa jakość obsługi prawnej

Od wielu lat działamy w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych oraz aktywnie uczestniczymy w ogólnopolskich konferencjach branżowych, na których możemy zarówno dzielić się swoim doświadczeniem, jak i poszerzać już posiadaną wiedzę. Na swoim koncie mamy również szereg postępowań sądowych zakończonych sukcesem oraz wiele przeprowadzonych restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Ogromne zaangażowanie w swoją pracę oraz powierzone nam zadania, a także silna motywacja do nieustannego rozwoju ugruntowały naszą pozycję na rynku.

Kancelaria Transportowa LEGALTRANS znajduje się dzisiaj w gronie jednych z najskuteczniejszych i renomowanych kancelarii prawnych w Polsce, specjalizujących się w prawie transportowym.

Co oferujemy naszym Klientom?

Dzięki bogatemu doświadczeniu w obsłudze przedsiębiorstw udało się nam wypracować szereg optymalnych rozwiązań prawnych, które sprawdzają się doskonale w obecnym stanie prawnym oraz aktualnej sytuacji na rynku transportowym. Nasza kancelaria przygotowała również specjalnie dostosowaną do potrzeb branży transportowej paletę usług, wzbogaconą o dostęp do dodatkowych narzędzi takich jak ewidencja czasu pracy kierowców, systemy zarządzania flotą, czy obsługa księgowa i kadrowa. Do każdej nawiązywanej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny oraz elastyczny, dlatego też nasi Klienci zawsze otrzymują rozwiązania ściśle dopasowane do specyfiki swojego przedsiębiorstwa oraz własnych potrzeb.

Jeśli poszukują Państwo zaufanego oraz profesjonalnego partnera z zakresu obsługi prawnej, Kancelaria Transportowa LEGALTRANS w kompleksowy i rzetelny sposób zadba o wszystkie kwestie prawne związane z prowadzeniem firmy transportowej.

Do naszych głównych specjalizacji należą:

  • Przekształcenia, podziały, fuzje przedsiębiorstw transportowych
  • Obsługa prawna w zakresie tematyki związanej z prawem przewozowym, konwencją CMR, reklamacjami na gruncie tychże aktów prawnych
  • Dochodzenie odszkodowań z tytułu szkód w przewożonym towarze czy kolizji komunikacyjnych
  • Zastępstwo procesowe w sprawach z tytułu roszczeń pracowniczych
  • Szkolenia dedykowane dla przedsiębiorców, spedycji, kadr oraz kierowców
  • Wykonywanie ewidencji czasu pracy wraz z wyliczeniem płacy minimalnej milog/loi macron, jak również udzielanie przedstawicielstwa zagranicznego
  • Stała Obsługa Prawna dla przedsiębiorstwa transportowego
  • Windykacja z tytułu usług transportowych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ.

Facebook