Szkolenia transportowe dla przedsiębiorców,

Dopasowane zakresem merytorycznym zarówno co do rodzaju wykonywanego transportu drogowego (krajowego transportu drogowego, międzynarodowego transportu drogowego, niezarobkowego transportu drogowego, niezarobkowego przewozu drogowego zarówno osób jak i rzeczy). Szkolenia te organizowane są zarówno dla szerszego gremium jak i w formie indywidualnych prelekcji.

Szkolenia transportowe dla kierowców,

Dopasowane zakresem merytorycznym. Szkolenia które przeprowadzamy obejmują swoim zakresem wszelkie akty prawne niezbędne do zapewnienia właściwej organizacji i dyscypliny pracy (pozwalające na uchylenie się od podwójnej odpowiedzialności za część z naruszeń jakich dopuszczają się kierowcy).

Najbliższe szkolenie dla przedsiębiorców :

Termin:

12 Luty 2015  Tarnów ul. Chemiczna 138  (siedziba Kancelarii Transportowej LEGALTRANS )  godzina : 9 – 16

Tematy Szkolenia:

Nowelizacja ustawy w sprawie viaTOLL, a w niej abolicja od kar grzywien za nieuiszczenia opłatyKarolina Wierzchowska, prawnik, specjalista z zakresu opłat elektronicznych.

Nowe zasady odbierania odpoczynku tygodniowego w kabinie na terenie wybranych krajów UE – Kamil Kiwior, prawnik, specjalista z zakresu transportu drogowego.

Przekształcenia w spółki kapitałowe jako dostosowanie do bieżących realiów rynku transportowegomecenas Agata Kowalska, radca prawny.

Jak zabezpieczyć się przed roszczeniami kierowców? Czyli optymalne wypłacanie należnych składników wynagrodzeniaPiotr Zaszczudłowicz, prawnik , specjalista ds. ewidencji czasu pracy kierowców.

Zmiana ustawy o płacy minimalnej „Gesetz zur Regelung eines allgemeinen Mindestlohns (Mindestlohngesetz – MiLoG)”gość specjalny mecenas Christoph Grzimek., adwokat.

RFN. Przepadek korzyści majątkowych – gość specjalny mecenas Christoph Grzimek., adwokat.

Od 1 kwietnia 2015 r. ułatwienie przy zatrudnianiu nowych pracowników, ale czy na pewno? – Kamil Kiwior, prawnik, specjalista z zakresu transportu drogowego.

Rok 2015, czyli tachograf na mocy nowego rozporządzenia (UE) 165/2014 – Kamil Kiwior, prawnik, specjalista z zakresu transportu drogowego.

Węgry – system EKAERŁukasz Medaj, prawnik, specjalista z zakresu prawa przewozowego.

Panel dyskusyjny  wraz z dyżurem prawnym 5 prawników – 2 h po zakończeniu szkolenia 

Facebook