Prawo transportowe

Kancelaria Transportowa LEGALTRANS od wielu lat specjalizuje się w działalności skoncentrowanej na profesjonalnej obsłudze przedsiębiorstw transportowych i spedycyjnych. Bogate doświadczenie, doskonała znajomość branży transportowej oraz obszerna wiedza zarówno z ustawodawstwa krajowego, jak i europejskiego oraz międzynarodowego pozwalają nam na skuteczną realizację wszystkich powierzonych nam zadań.

Jako lider w branży obsługi prawnej przedsiębiorstw transportowych w ramach świadczonych usług oferujemy także wsparcie z zakresu m.in. prawa pracy, rozliczania czasu pracy kierowców, czy zasad stosowania tachografów cyfrowych.

Przy każdej współpracy priorytetem jest dla nas zapewnienie specjalistycznych rozwiązań prawnych każdemu z Kontrahentów. W LEGALTRANS gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz obsługi Klienta. Pomagamy Państwu w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych problemów, jak i sprawnej realizacji wielu codziennych zadań. Lata praktyki w zawodzie oraz wypracowane w tym okresie metody działania ułatwiają nam również efektywną pracę pod presją czasu. Dzięki temu jesteśmy zdolni do udzielenia natychmiastowej pomocy prawnej firmom przewozowym i spedycyjnym w sytuacjach nagłych, także poza granicami kraju.

Kancelaria Transportowa LEGALTRANS zapewnia szereg optymalnych rozwiązań prawnych, dostosowanych do obecnego stanu prawnego, a także aktualnej sytuacji na rynku transportowym. Na bieżąco monitorujemy wszelkie wprowadzane w tej dziedzinie zmiany i nowości, dlatego też zawsze wiemy, jakie środki należy podjąć.

Facebook