Windykacja

Niestety sytuacje, w których dłużnik (kontrahent) spóźnia się ze spełnieniem swojego świadczenia lub unika dokonania zapłaty, wciąż regularnie przytrafiają się w wielu przedsiębiorstwach. Tego typu naganne zachowania mogą prowadzić do utraty płynności finansowej przez firmę, która nie otrzymała w wyznaczonym terminie wymaganej należności. Jeżeli problem ten dotyczy również Państwa jednostki, najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie w tym przypadku zlecenie działań windykacyjnych. Mają one na celu odzyskanie należności w możliwie krótkim okresie, przy wykorzystaniu najbardziej efektywnych narzędzi dla danej kategorii wierzytelności.

Jednym z obszarów działalności kancelarii transportowej LEGALTRANS są także czynności windykacyjne. Przyjmujemy oraz obsługujemy sprawy w sektorze działalności B2B w każdym etapie przeterminowania i o różnym statusie. W szczególności:

  1. Przed wejściem na drogę sądową
  2. Z tytułem wykonawczym
  3. Obsługiwane przez inne podmioty zajmujące się windykacją należności

Naszym Klientom zapewniamy ponadto reprezentację procesową, gdy skierowanie sprawy do sądu staje się koniecznością. Oferujemy szeroką gamę sprawdzonych rozwiązań. W branży transportowej tylko szybkie i kompleksowe działania zapewniają sukces i bezpieczeństwo finansowe Państwa firmy.  Doświadczenie oraz wysoka skuteczność prowadzonych spraw windykacyjnych czynią z nas rzetelnego partnera biznesowego.

Przekazanie sprawy do profesjonalnej kancelarii daje pewność, że podejmowane działania windykacyjne są:

  • Od początku do końca zgodne z prawem
  • Wykonywane przez specjalistów, posiadających wiedzę, umiejętności i doświadczenie w tej dziedzinie
  • Prowadzone w sposób kompleksowy i rzetelny na każdym etapie odzyskiwania należności od dłużnika
  • Oparte na najskuteczniejszych i sprawdzonych metodach oraz rozwiązaniach prawnych.

Facebook