Centrum Księgowości Transportowej powstało w wyniku zapotrzebowania rynku TSL na profesjonalne usługi z zakresu rachunkowości właśnie dla branży transportowej.
Profil CKT to zwłaszcza przedsiębiorcy prowadzący swoją działalność w formie spółek kapitałowych. Branża transportowa od wielu lat cechuje się dużą ilością aspektów podatkowych, celnych oraz prawnych występujących jedynie przy tego rodzaju usługach, stąd umiejętność sprawnego odnajdywania się w tychże realiach przez nasz zespół jest każdorazowo doceniana przez naszych dotychczasowych Klientów.
Zespół Kancelarii tworzą osoby i wieloletnim doświadczeniu na takich stanowiskach jak główny księgowy, biegły rewident, doradca podatkowy, jak również radcowie prawni, adwokaci, prawnicy od lat związani z branżą transportową. I to właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie posiadamy w zakresie transportu, jesteśmy w stanie spełnić najśmielsze oczekiwania naszych Klientów ponieważ świadczymy swoje usługi wyłącznie w stosunku do przedsiębiorstw świadczących usługi transportowe, zarówno w wymiarze transportu drogowego, morskiego czy lotniczego.
Centrum Księgowości Transportowej oferuje kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej oraz doradztwa podatkowego. W skład naszych Klientów wchodzą głównie spółki prawa handlowego, jak również osoby fizyczne prowadzącej jednoosobowe działalności gospodarcze. Oferowane usługi z uwagi na naszą specjalizacje są skierowane przede wszystkim dla przedsiębiorstw branży transportowej, którym to jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę rozliczeń transportowych. Zespół specjalistów składa się z doświadczonych doradców podatkowych od lat związanych z tematem świadczenia usług transportowych, dzięki czemu rozumieją zasady oraz specyfikę funkcjonowania firm logistycznych, transportowych czy spedycyjnych. Naszym Klientom zapewniamy dostęp do danych przez całą dobę, w efekcie czego Klient zyskuje łatwiejszy dostęp do informacji rachunkowych, merytoryczną wiedzę, stosowne dane finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowej jak również dedykowane dla potrzeb branży raporty oraz sprawozdania.

Facebook